Yalan söylemeyen erkek arkadaş arıyorum
BAYANArkadaş Arıyorum
Ben hayaller dünyasında yaşayan çok romantik iyimser ve neşeli bir insanım! Adım Göknur; Mucizeye ve gerçek aşka inanıyorum! Her tür müziği severim ama çoğu ruh halime bağlı… Kütahya içinde en çok döner gazinoda yemek yemeyi manzarayı izlemeyi çok severim. Tavşanlı da dünyaya geldim. Dumlupınar üniversitesi mezunuyum, şu sıralar bir erkek arkadaşım yok ama olmasını isterim. Yalnız yalan soylemesin bana hep dürüst olsun.
Bir ilişkide dürüstlük son derece önemlidir çünkü bir insanı güvende hissettiren temel şeydir. Bazen gerçekleri eşiniz için duymak zor olsa bile, uzun vadede bunu takdir edeceklerdir.
Yapmayı sevdiğim şeyi açıklayacak bazı anahtar kelimeler atmayı düşündüm. Bazılarında kendinizi tanıyorsanız, profilimi okumaya zaman ayırmaya değer olduğunu düşünüyorum: seyahat, sürprizler, müzik, dans, spor, kitaplar, son dakika planları, açık fikirlilik, fotoğrafçılık, müze, çılgınlık, kendiliğindenlik, dışarı çıkma (ama aynı zamanda evde kalma), paylaşım, sadelik, saygı, gerçekçilik (ancak farklılık da çok önemlidir), insanlar, gündelik, söz, haber, iş, mizah anlayışı, farkındalık. Aradığım partner ekonomik açıdan dengeli, güvenilir, iyi bir dinleyici, ilgili, cömert, hırslı ama acımasız değil, romantik, koruyucu ama sahiplenici olmayan, espri anlayışı olan, aile odaklı ama sıkıcı olmayan, özür dileyebilen biri olmalıdır.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir