Tekrar evlilik yapmak istiyorum
BAYANArkadaş Arıyorum
Selam Pınar ben yas 32 bir evlilik yapıp ayrıldım. İyi bir arkadaşlık sonrası tekrar evlenmek istiyorum.
Müzik dinlerim fakat gerçekten sevdiğim bir müzik türü yok ve genellikle ne dinlediğim ruh halime bağlı. Klasik, hard rock, metal, folk severim ama hastalık derecesinde değil.
Kıtap okumak en büyük hobim Harry Potter neslinin bir parçası olarak büyüdüm, bu yüzden en sevdiğim kitaplar JK Rowling’in ‘Harry Potter ve Felsefe Taşı’, diğer tüm Harry Potter kitapları, JD Salinger’ın ‘Çavdardaki Catcher’, ‘Gurur ve Önyargı’ tarafından Jane Austen.
Haftada en az bir gün akşam yemeğine çıkarım.
İtalyan yemeklerine bayılıyorum. İtalyan yemeklerindeki tek gerçek bileşenler domates, sarımsak, zeytinyağı ve otlardır. İtalyanların bu kadar az şeyle yaptıkları gerçekten şaşırtıcı.
Bisiklete binme, yürüyüş yaparım. En sevdiğim aktivite türü yürüyüş yapmak çünkü yeni şeyler görüyorsunuz. Ayrıca bir veya iki arkadaşınızı getirmediğiniz sürece kendiniz olmanızı sağlar. Kaslara da yardımcı olabilir. Kalp sağlığı da iyileştirilebilir.
Sabah güneşin doğuşunu izlemeyi severim, gece ay ışığında büyüklenmek vazgeçilmezim.
İnsanlarda sevdiğim yönlerden bahsedecek olursak sevecenlik, fedakarlık, özgüven, iyi niyet ve pozitif düşünen insanlardır Kibir, kibir, küstahlık, kötülük, hile, başkalarına karşı küçümseyici tavırlardan hoşlanmam Dürüst ve samimi biriyim. mutlu olmak istiyorum.
yanımda olacak bir erkek dünyanın en mutlusu olacak çünkü sevgi, mutluluk ve destek vermeye hazırım erkek sempatik, kibar, uzlaşmacı, espri anlayışı olan, cömert olmalı erkekleri aşırı sevmem için ilkelere bağlı kalmalı, güvensizlik vermemeli kıskançlık ve saldırganlık olmamalı.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir