Kanada Erkek Arkadaş
BAYANArkadaş Arıyorum
Kanada içinde yaşamak isteyen veya Kanada da yaşayan erkek arkadaş arıyorum. Son birkaç yıldır çok seyahat ettim, farklı ülkelerde yaşadım ve çalıştım. O ülkelerin çoğunda yerleşmek için birçok farklı şansım oldu, ama bunun yanlış bir karar olabileceğini hissettim… Ve sonunda içimde güçlü bir his var, Kanada’ya taşınmak istiyorum, tam olarak nedenini bilmiyorum , ama aşkımı bulmak ve son hedefim için en iyi seçim gibi hissediyorum.
Ben hayatı fotoğraf, tasarım ve iç dekorasyondan ibaret olan yaratıcı bir insanım. Eğlenceli, uyumlu, enerjik, en yakın insanlara ve biraz ihtiyacı olan insanlara sevgi, güç ve ilham veren biriyim. Her zaman yapacak, öğrenecek ve planlanacak bir şeyi olduğuna inanıyorum. Güçlü ama yumuşak bir karakterim, büyük dürüst bir kalbim ve aşk ve aile kurma konusunda çok tipik ve basit fikirlerim var.
Hayatta ne istediğini bilen, ilginç, eğlenceli, kibar ve işinde amaçlarına odaklı olan ve hayatıma gerçekten güvenebileceğim bir erkekle tanışmak istiyorum. Erkek arkadaşıma bir destek, mutluluk duygusu ve var olma duygusu vermekten mutluluk duyarım.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir