Gezmeyi seven arkadaş arıyorum
BAYANArkadaş Arıyorum
Dışarı çıkmayı tatil yapmayı severim Haftanın sonunda yıllık izinlerimde farklı ulkeleri ziyaret etmeyi severim. Güzel yerlerde yürümek, plajlar, restoranlar, konserler, sanat, seyahat etmek benim için ilgi çekicidir. Dünyayı ve yeni kültürleri açmayı, yeni bir şeyler bilmeyi çok seviyorum. Bir çok Avrupa ülkesinde, İspanya, Portekiz, Isvicre, Finlandiya, Estonya, İzlanda, Ukrayna, Moldova ve Yunanistan da bulundum. İtalya, Kenya, Fas, Hong Kong, Avustralya, Japonya, ABD’yi görmek isterim. Fitness kulübüne gitmeyi, bir yere gitmeyi, alışveriş yapmayı, kahve içmeyi ve etrafa bakmayı severim. Ayrıca ev zamanını seviyorum. Kanepede dinlenmek, ilginç bir şeyler izlemek, okumak, tembel sağlıklı yemek pişirmek… Hafta sonu ve ilham aldığımda resim yapmayı seviyorum.
Arkadaşlarım benim zeki ve kibar, arkadaş canlısı ve dürüst olduğumu söylüyor. Enerjik ve pozitif bir insanım, yumuşak bir yapıya sahibim ve mutsuz zamanım pek yok. Nezaket, şefkat, kibarlık, kültür, özen, dikkat, ve sarılmalar benim için çok önemlidir. İngilizceyi çok iyi anlayabiliyor ve konuşabiliyorum. Şu an konuşma dolgun sesim eğlenceli olabilir ama iyi bir öğrenciyim 😉 Sadece pratik ve iyi kelime bilgisine ihtiyacım var.
Mutluluk isteyen ve güçlü manevi değerlerine sahip iyi, dürüst, neşeli bir kadını takdir edebilen bir erkek arıyorum. Mutluluk, sevgi ve dostluk, hassasiyet ve uyum içinde yaşamak istiyorsanız bana yazabilirsiniz

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir