Evlilik hayatın başlangıcıdır
BAYANArkadaş Arıyorum
Merhaba, Aysun ben, 27 yaşındayım, İstanbul’luyum ve aşkı arayan ciddi bir kadınım. Spordan, müzikten, filmlerden, iyi yemeklerden ve olumlu şeylerden hoşlanırım. Bazen şans vermeyi seviyorum. Kadere inanıyorum, bu yüzden bu sitedeyim. Belki de kaderim sensin.
Biraz ev insanı olsam da dışarı çıkmayı da seviyorum. Parkta sessiz yürüyüşler benim eğlencem. Ve ben de en sevdiğim kafede takılmayı seviyorum. Açık havanın, seyahat etmenin, restoranların, gülmenin, kültürel etkinliklere gitmenin ve kaliteli insanlarla sosyalleşmenin tadını çıkarabilirim. Kendimi stil sahibi, topuklu ayakkabılarla koşabilen, gözlerimde bir kıvılcım ve öldürücü bir gülümsemeye sahip tutkulu bir kadın olarak tanımlamak istiyorum! Bir insanda çekici bulduğum şey, kendine gülme ve her zaman her şeyi çok ciddiye almama yeteneğidir.
İdeal partnerim benim gibi bir kaşif ve yeni şeyler denemeye açık olmayı benimsemeli. Yeni bir mutfağı denemekten uçağa atlamaya kadar, dünyanın neler sunabileceğini görmek istiyorsanız, o zaman ben sizin eşinizim. İdeal olarak, kalıpların dışında düşünmeyi seviyorsunuz ve tek bir etikete bağlı kalmıyorsunuz, bence bu hayat, Sevgi dolu, sadık ve gerçek bir erkekle daha dolu ve daha mutlu olabilir. Birlikte ekip olalım, birbirimizi tanıyalım ve sonra yavaş yavaş dünyayı kurtarmaya çalışalım.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir