Diğerlerinden farklı
BAYANArkadaş Arıyorum
Ben Sakarya’da yaşıyorum ve Boşnak kökenliyim. Başkalarının yaşam ve kültürleri hakkında çok şey öğrenmek isteyen biriyim. Çok seyahat etmekten hoşlanıyorum ve kafamı uygun arkadaşımı bulup dünyayı birlikte gezmek istiyorum. Tabii ki hayalim bulduğum kişi ile bir aile hayatı kurmak olacaktır. Ancak bunun benimle uyumlu ve bana uygun ve doğru kişi olması gerekir. İdealimdeki erkek arkadaşımın benim gibi olması gerekiyor, dürüst olmak gerekirse, kişisel olarak düşündüklerini ve dolaylı ya da başka insanlar aracılığıyla ya da dolaylı yollarla söylememeli.
Bir kadını nasıl seveceğini bilmeli ve toplum içinde oturup kalkmasını bilmeli. Koruyucu olmalı fakat kıskanç olmamalı ve herhangi bir problem sorunu için karşılıklı medenice konuşabilmeliyiz. Kendisi veya başkaları için içten pazarlıklı olmamalı.
Güvenceli bir işi olmalı. İşiyle meşgul olsa da bana her zaman saygılı olmalı. Sanırım bir erkek her zaman kadına duygularını göstermeli ve özel günleri, yıldönümleri gibi özel tarihlerini unutmamalı, her zaman onun için sürprizler hazırlamalıdır.
Gerçek sevginin uzak mesafelerde olduğunu inanıyorum çünkü yakınımdaki güvendiğim kişiler bana hiç güven vermediler. Aradığım erkek arkadaşın kendime güvenebileceğimi hissettirmesini bekliyorum. Bir kadına nasıl davranacağını bilen ve onu mutlu eden beyleri tercih ederim. Bir ipucu veriyim baylar için, başkalarını mutlu hissettirirsen, çok mutlu olursun.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir