Birlikte olmak eğlenceli olmalı
BAYANArkadaş Arıyorum
Merhaba herkese. Kendimi dürüst sadık bir kişi olarak tarif edeyim, aynı zamanda başkaları için nazik, düşünceli bir bayanım.
Bekarım ve hayattan şu anda mutlu ve memnunum, fakat daha önce hissetmediğim bir şekilde kalbime dokunabilen o kişiyi arıyorum. Her günün sonunda kapıda yürürken birisine bakmak ve günün nasıl olduğu hakkında konuşmalar yapmak istiyorum. O’nu görme ve o kolla sarılmış o kişi ile vakit geçirme ve koltuklarda baş döndürücü şekilde konuşmak birbirimizi sevmek istiyorum. O’nu benim ruh arkadaşım, en iyi arkadaşım ve ben her zaman güvenebileceğim ve dürüst olabileceğim biri olmasını istiyorum.
Oysa bu sevginin kusursuz olması için herkes aradığını bulmak ister. bu yüzden benim için uzun meşgale bir yolculuk olacak, ancak birlikte olacağım kişi ile daha başından hayal kırıklığına düşmemek için tüm düğmelerin sağlam olan birini arıyorum.
Ayrıca kaza ve kadere inanıyorum ve doğru kişinin her zaman kapıma gelmeyeceğini inanıyorum. Aradığımı ilk etapta belki yakınlarda istediğim birini bulamam ama bunun bir nedeni olabilir, bu belki uzaklarda olacak, bu nedenle mesafe benim için bir sorun değil. Yalancılar ya da aldatmacalar kesinlikle bana yazmasın çünkü onlardan nefret ediyorum.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir