Aşk ve evlilik arıyorum
BAYANArkadaş Arıyorum
Bir otelde Resepsiyonist olarak çalışıyorum. İletişim kabiliyetimin güçlü olması ve pratik organizasyon çözümleri getirebilmem sayesinde çalıştığım iş yerine en iyi şekilde temsil ediyorum ve çok başarılı olduğumu patronum sürekli söyler ve beni teşekkür eder. Aslında ben başarılı iş hayatımın dışında çok basit bir kızım, ciddi bir ilişki arıyorum. Ben dürüst, mütevazi ve sevecen kişiliğim vardır. Otelde çalışmama rağmen dışarıya fazla çıkmam çıksam da alkol almıyorum. Yemek pişirmeyi çok seviyorum ve bazı tatlıları da pişirmeyi severim. Taahhüt için hazırım.
Beni sevebilen birisini arıyorum ve hayatımın geri kalan kısmını bir yön vermek istiyorum. Çok mükemmel bir adamı aramak değil sadece hayatımda iyi bir adam ve arkadaşım olsun istiyorum. Beni teşvik edecek veya beni hayatı tutunmayı zorlayacak bir erkek arkadaşı istiyorum. Güvenilir hayatımın sonuna kadar gözüm kapalı herşeyimi paylaşabileceğim bir erkeğe ihtiyacım var.
Bana karşı çok anlayışlı, tatlı ve sevecen bir erkek idealim. Mükemmel olmayabilirsin ama için dışın bir olacak. Kendine güvenen bana yazabilir. Görünüşünüze fazla önem vermeyeceğimi bilin. Çünkü sadece fiziksel görünümler bir zaman sonra kaybolacak. Ancak insanın içi temiz olmalı bana göre en değerli ve derinden aşktır.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir